Strony www

Wyobraź sobie idealną stronę www
- wzniesioną na wyżyny funkcjonalności, z piękną grafiką, jedyną i niepowtarzalną, dedykowaną wyłącznie Twojej firmie... Brzmi ciekawie?
Zapraszamy do kontaktu, chętnie wykonamy dla Ciebie taki serwis. Otrzymasz dedykowany projekt oraz indywidualnie zaprojektowaną szatę graficzną. Oprócz tego dzięki naszemu autorskiemu systemowi zarządzania strukturą i treścią sam będziesz mógł wpływać na wygląd swojej strony i dbać o aktualność zamieszczonych na niej informacji.
www
Klient

Chcesz wypromować
swoją firmę?

Jesteśmy przekonani, że taka strona przyczyni się do promocji Twojej firmy bądź produktu,
pozytywnie wpłynie na wizerunek marki, a także wyróżni Cię wśród konkurencji.

Strony www
Współpraca

Współpraca

Dbamy szczególnie o to, aby kontakt z klientem i obsługa były na najwyższym poziomie. Oferujemy Ci współpracę na zasadach partnerstwa. Przez cały proces realizacji zamówienia będzie kontaktował się z Tobą doświadczony koordynator. Możesz być spokojny - będzie czuwał nad każdym aspektem zamówienia, a także informował Cię o postępach. Zawsze uważnie wysłucha Twoich uwag, a także podpowie Ci najkorzystniejsze i najbardziej optymalne dla Twojej firmy rozwiązania.

Proces tworzenia strony www zawsze przebiega według kilku dokładnie określonych etapów. Pierwszym z nich jest kluczowa dla całej operacji analiza potrzeb klienta. To jest ten moment, w którym powinieneś przekazać nam jak najwięcej informacji o tym, jak miałaby wyglądać Twoja wymarzona strona - co koniecznie musi się na niej zaleźć, a czego powinniśmy raczej unikać. Każdą taką informację nasi koordynatorzy na pewno wezmą pod uwagę przy rozplanowywaniu prac nad serwisem. 

Po przeanalizowaniu Twoich wskazówek opracowujemy i przedstawiamy wstępną koncepcję strony. Koordynatorzy chętnie Ci wtedy doradzą wybór optymalnego rozwiązania technicznego, a także pomogą nakreślić koncepcję graficzną. Jeśli zostanie ona przez Ciebie zaakceptowana to wkraczamy w fazę projektowania

Koordynator będzie informował Cię o postępach oraz prześle Ci do akceptacji każdy zaprojektowany widok. Dzięki temu na bieżąco możemy brać pod uwagę Twoje sugestie i wprowadzać je w życie.  Kładziemy duży nacisk na to, abyś był w 100% zadowolony z aspektów wizualnych projektu. Strona www jest przecież wizytówką firmy, więc musi zachwycać. 

Kolejnym krokiem po akceptacji wszystkich widoków jest wdrażanie, czyli wprowadzanie projektu graficznego do naszego autorskiego systemu CMS. Został on tak stworzony, abyś mógł samodzielnie w prosty i intuicyjny sposób administrować serwisem. Nie potrzebujesz do tego żadnej wiedzy programistycznej, jedynie trochę chęci i garść motywacji do systematycznego aktualizowania strony. 

Przedostatnim etapem jest testowanie - nasi koordynatorzy sprawdzają wtedy poprawność funkcjonowania serwisu na różnych urządzeniach, przeglądarkach czy rozdzielczościach. Uzupełniają również stronę treściami, które dostarczysz i przekażą oczywiście wszystko do wglądu. 

Na samym końcu, po Twojej pełnej akceptacji, następuje finalizacja. Polega ona na zainstalowaniu serwisu na wskazanym przez Ciebie serwerze. Dodatkowo oferujemy darmowe szkolenie z zakresu administrowania systemem CMS. Po uruchomieniu serwisu przez okres roku zapewniamy darmowe wsparcie techniczne, a także służymy pomocą w razie problemów czy wątpliwości.

Wyłącznie autorskie rozwiązania

Wyłącznie autorskie rozwiązania

Wszystkim naszym klientom oferujemy nasz autorski system T.CMS, który na bieżąco rozwijamy i dostosowujemy do zmieniających się technologii i trendów w projektowaniu. System CMS (Content Management System) to proste oprogramowanie, pozwalające na wygodne zarządzanie treścią serwisu internetowego, jego aktualizację i rozbudowę. Umożliwia on oddzielanie treści od wyglądu serwisu, dzięki czemu swobodnie możesz wpływać na jego zawartość bez posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej. Nasz system cechuje się przejrzystością, elastycznością oraz jest bardzo intuicyjny.

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia?

- innowacyjność projektów

- dbałość o detale zarówno po stronie technicznej, jak i wizualnej

- kreatywność i ogromna wyobraźnia

- szerokie grono specjalistów, którzy zawsze chętnie służą radą

- maksymalne zaangażowanie w każdy projekt

- błyskawiczna reakcja na pytania i sugestie klientów

Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?