Pozycjonowanie

Nie stój w miejscu, zrób krok na przód!
Masz już stronę internetową?
Teraz musisz pomóc swoim potencjalnym klientom w jej odnalezieniu.
Kolejnym krokiem do osiągnięcia sukcesu w internecie jest promocja w wyszukiwarce Google.
Google
Klient

Dlaczego pozycja w Google jest tak istotna?

Google to największa wyszukiwarka na świecie, z której korzysta niemal każdy. To także najczęściej odwiedzana strona w internecie.

To do Google kierujemy zapytania i polegamy na przygotowanych przez wyszukiwarkę wynikach. Obojętnie czy szukamy produktów, usług czy innych informacji, to właśnie Google przygotowuje dla nas listę stron www, na których je znajdziemy. Najczęściej korzystamy ze stron pojawiających się na samej górze wyników wyszukiwania. Bardzo rzadko w ogóle odwiedzamy dalsze serwisy. Z tego względu wysoka pozycja w wyszukiwarce jest bardzo ważna.

Klient
Wizerunek Eksperta

Pojawiając się w czołowych wynikach wyszukiwania, wzmocnisz swój wizerunek i zwiększy świadomość marki. Użytkownicy zaczną postrzegać Cię jako lidera branży!

Poznaj Korzyści współpracy
z Technetium
Z nami będziesz dobrze widoczny!

Z nami będziesz dobrze widoczny!

Pozycjonowanie pomaga stronie www osiągnąć jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania przygotowanych przez Google. Dobieramy dla każdej strony internetowej takie frazy, na jakie będzie ona promowane w wyszukiwarce. Internauci wpisując je w Google odnajdą Twoją stronę, a jej wysoka pozycja sprawi, że odwiedzą ją w pierwszej kolejności.

Więcej osób odwiedzi Twoją stronę

Więcej osób odwiedzi Twoją stronę

Pozycjonowanie wpływa nie tylko na popularność strony w sieci, ale też liczbę jej odwiedzin. Dzięki działaniom SEO ruch na Twojej stronie może zwiększyć się nawet o kilkaset procent. A im więcej osób wejdzie na Twoją stronę www, tym więcej z nich skorzysta z Twojej oferty, więc zdobędziesz nowych klientów.

Pokonasz konkurencję

Pokonasz konkurencję

Pozycjonując stronę www nie tylko wyszukujemy dla niej najlepsze słowa kluczowe, ale też stale budujemy jej zaufanie w oczach Google. Monitorujemy działania konkurencji i wzmacniamy popularność Twojej strony. Dla każdego Klienta opracowujemy najlepszą strategię promocji w wyszukiwarce, dzięki której stanie się rozpoznawalny w sieci oraz zyska nowych klientów.

Nie stój w miejscu, zrób krok na przód!

Nie stój w miejscu, zrób krok na przód!

Wypromujemy Twoją stronę, dzięki sprawdzonym i skutecznym technikom pozycjonowania.

Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?