Pozycjonowanie lokalne

Zdobądź klientów z najbliższej okolicy!
Masz już stronę internetową?

Pozycjonowanie lokalne polega na takim promowaniu serwisu, które ma na celu jego jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania powiązanych z daną lokalizacją.

Dla strony www ustalane są frazy, które wiążą się bezpośrednio z obszarem działania firmy lub rynkiem docelowym. Wówczas użytkownicy przeglądarki mogą szybciej odnaleźć interesującą ich ofertę z danego województwa, dzielnicy, miasta, a nawet ulicy.

Klient
Klient

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Klient
Działasz na rynku lokalnym?
Dobierzemy dla Ciebie najlepsze frazy  z lokalizacją

Dobierzemy dla Ciebie najlepsze frazy z lokalizacją

Google obecnie przygotowując dla użytkownika wyniki wyszukiwania używa narzędzia geolokalizacji. Wyszukiwarka automatycznie generuje odpowiedzi na zapytanie na podstawie naszej lokalizacji, nawet bez wskazania na konkretne miejsce we wpisywanych hasłach. Tym samym pozycjonowanie lokalne zyskuje jeszcze większe znaczenie, bo Google, biorąc pod uwagę frazy z lokalizacją, wybiera strony www do rankingu wyników wyszukiwania.

Stworzymy lokalna wizytówkę Twojej firmy

Stworzymy lokalna wizytówkę Twojej firmy

Istotnym narzędziem w pozycjonowaniu lokalnym jest także wizytówka Google Moja Firma. Dzięki niej firma jest widoczna na mapie Google. Wiele osób właśnie w ten sposób szuka konkretnych miejsc, instytucji czy firm, ponieważ jednocześnie pomaga to sprawdzić na mapie odległość oraz trasę do punktu docelowego. Ponadto pozycjonowanie w Google Maps, czyli pozycjonowanie na Mapach Google daje możliwość odnalezienia restauracji, aptek, banków, sklepów i innych placówek w danej okolicy. Google przygotowuje ich listę na bazie danych o lokalizacji użytkownika. Tym samym będąc nawet w innym mieście można szybko sprawdzić, gdzie znajdują się konkretne miejsca. To dodatkowa szansa dla lokalnych firm, by zdobyć klientów w postaci nie tylko mieszkańców regionu, ale też turystów i przyjezdnych.

I sprawdzimy działanie strony - bo to bardzo ważne!

I sprawdzimy działanie strony - bo to bardzo ważne!

Pozycjonując każdy serwis dokonujemy również jego optymalizacji, ponieważ często błędy na stronie lub jej powielona treść uniemożliwiają osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce, mimo nawet najskuteczniejszej promocji w sieci. Technetium wyszukuje i eliminuje bariery, które nie pozwalają na wykorzystanie maksymalnego potencjału witryny. Analizujemy dokładnie jej wszystkie składniki pod kątem SEO. Tylko wówczas można efektywnie pozycjonować stronę, kiedy jest ona w pełni funkcjonalna i poprawnie działa. Bez względu na rodzaj pozycjonowania optymalizacja serwisu staje się tutaj niezbędna. Pozycjonowanie lokalne również wymaga sprawnie działającej witryny z unikatową treścią.

Klient

Pozycjonowanie lokalne w Technetium to:

- dokładne dotarcie do grupy docelowej,
- promocja firmy w regionie,
- przewaga nad lokalną konkurencją,
- wzrost liczby odwiedzin na stronie,
- poprawa indeksacji strony oraz jej widoczności w wyszukiwarce,
- zwiększenie konwersji.

A tak wygląda współpraca
z naszą agencją:
#1
#1

Dokonujemy analizy potrzeb biznesowych i oczekiwań Klienta.

#2
#2

Przygotowujemy indywidualną ofertę z propozycją fraz i wyceną.

#3
#3

Przeprowadzamy audyt SEO i optymalizację strony.

#4
#4

Pozyskujemy linki przychodzące.

#5
#5

Sporządzamy raport i analizę. Klient otrzymuje od nad sugestie na temat dalszych działań promocyjnych.

Masz pytania? Skontaktuj się!
Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?