Technetium SEO/SEM
Jesteśmy agencją SEO/SEM, która działa w branży od 2005 roku. Prowadzimy skuteczne działania promocyjne dla stron internetowych i sklepów online. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www, tworzeniu i monitorowaniu kampanii reklamowych PPC, a także przygotowywaniu unikatowych treści (content marketing). Oferujemy również dokładny audyt SEO, który ma na celu wyeliminowanie błędów i lepsze pozycjonowanie strony.
SEO/SEM
Klient
O nas

Dla każdego Klienta przygotowujemy konkretną ofertę na bazie jego indywidualnych potrzeb a także działań, jakie prowadzi konkurencja. Zatrudnieni w Technetium eksperci posiadają duże doświadczenie oraz interesują się najnowszymi trendami z zakresu reklamy internetowej. Ich kreatywność i znajomość technik promocji pozwala znaleźć najlepszą strategię reklamową dla każdej strony www.

Współpracujemy z klientami z wielu branż, zarówno małymi, średnimi, jak i dużymi firmami. Pozycjonujemy sklepy internetowe oraz pomagamy im w pozyskaniu jak największej liczby klientów, dzięki skutecznym działaniom promocyjnym. Optymalizujemy witryny pod kątem treści, by zyskały zaufanie Google, jak i były atrakcyjne dla użytkowników. Dbamy o wizerunek Klientów oraz ich rozpoznawalność w sieci. Wszystkie nasze działania przekładają się na ich sukces w internecie.

Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Patrycja Baran
300
Zrealizowanych
Projektów
Patrycja Baran
Kordynator Projektów
wyślij zapytanie
Anna Wiktor
350
Zrealizowanych
Projektów
Anna Wiktor
Koordynator Projektów
wyślij zapytanie
Mariia Mykoliv
120
Zrealizowanych
Projektów
Mariia Mykoliv
Pomoc Techniczna
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?