Technetium SEO/SEM
Jesteśmy agencją SEO/SEM, która działa w branży od 2005 roku. Prowadzimy skuteczne działania promocyjne dla stron internetowych i sklepów online. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www, tworzeniu i monitorowaniu kampanii reklamowych PPC, a także przygotowywaniu unikatowych treści (content marketing). Oferujemy również dokładny audyt SEO, który ma na celu wyeliminowanie błędów i lepsze pozycjonowanie strony.
SEO/SEM
Klient
O nas

Dla każdego Klienta przygotowujemy konkretną ofertę na bazie jego indywidualnych potrzeb a także działań, jakie prowadzi konkurencja. Zatrudnieni w Technetium eksperci posiadają duże doświadczenie oraz interesują się najnowszymi trendami z zakresu reklamy internetowej. Ich kreatywność i znajomość technik promocji pozwala znaleźć najlepszą strategię reklamową dla każdej strony www.

Współpracujemy z klientami z wielu branż, zarówno małymi, średnimi, jak i dużymi firmami. Pozycjonujemy sklepy internetowe oraz pomagamy im w pozyskaniu jak największej liczby klientów, dzięki skutecznym działaniom promocyjnym. Optymalizujemy witryny pod kątem treści, by zyskały zaufanie Google, jak i były atrakcyjne dla użytkowników. Dbamy o wizerunek Klientów oraz ich rozpoznawalność w sieci. Wszystkie nasze działania przekładają się na ich sukces w internecie.

Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?