Landing page

Zwiększ konwersję
Landing Page to inaczej strona lądowania lub docelowa, czyli taka, na którą trafia użytkownik po kliknięciu na przykład w banner, mailing czy link reklamowy.
Na takiej stronie znajduje się rozszerzenie treści, która została zasygnalizowana w reklamie. Strony typu Landing Page są tworzone po to, aby zwiększyć konwersję, czyli wykonanie przez użytkownika takich działań, jak: rejestracja w serwisie, rozpoczęcie procesu zakupowego, pozostawienie danych kontaktowych czy zainteresowanie się marką poprzez zapoznanie z treścią strony.
Landing
Klient

Czy wiesz, że Landing Page...

- to pierwsza strona, prezentująca Twoją ofertę, na którą trafiają użytkownicy
- może być samodzielną mikrostroną lub elementem większej witryny
- nie powinna to być strona główna serwisu, gdyż ta zawiera często informacje ogólne
- jest niezwykle przydatnym narzędziem w procesie pozycjonowania
- pomaga pozyskać wartościowy ruch na stronie
- wspiera skutecznie proces sprzedaży
- jest skutecznym sposobem na dotarcie do większej ilości użytkowników
- to stosunkowo niskie koszty realizacji serwisu w zestawieniu z późniejszymi korzyściami
Zalety stron typu Landing Page

Bardzo ważne jest to, że na Landing Page trafiają potencjalni klienci, którzy faktycznie są zainteresowani Twoją firmą czy produktem. Nie są to osoby, które znalazły się tu przez przypadek, dlatego takie strony generują wartościowy ruch, a co za tym idzie - przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży. Rewelacyjnie wspierają też pozycjonowanie strony, są bowiem często osobną stroną, która ma swoją domenę i można zamieścić w jej treści link do głównego serwisu.

Dobra strona docelowa powinna promować jedno konkretne działanie - pobranie materiału, zakup produktu czy zapis do newslettera. Oprócz tego dobrze, by zawierała mało treści i trafnie dobrane zdjęcia o wysokiej jakości. Powinna budzić zaufanie, być spójna wizualnie z innymi materiałami firmowymi, no i oczywiście być responsywna. Jeśli więc chcesz stworzyć skuteczny Landing Page dla swojej firmy lub produktu - zgłoś się do nas, na pewno pomożemy.

 

Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?