Content marketing

Nie kopiuj od innych!
Tylko oryginalne teksty pomogą Ci w osiągnięciu celu.
Content marketing obejmuje wszystkie działania związane z tworzeniem wartościowych treści, które będą przydatne i atrakcyjne dla Klientów. Prowadzimy angażujące blogi firmowe i poradniki, redagujemy opisy produktów do sklepów online, opracowujemy artykuły sponsorowane oraz tworzymy inne interesujące treści w oparciu o określone cele biznesowe. W ramach usługi content marketingu stworzymy dla Ciebie efektywne treści, które zbudują zaangażowanie użytkowników i będą wspierały sprzedaż.
Content
Klient

Treść Twojej strony
ma ogromne znaczenie

Zbudujemy zaangażowanie
użytkowników
Na czym tak na prawdę poleca content marketing?

Na czym tak na prawdę poleca content marketing?

Receptą na zyskanie zaufania Google, jak i potencjalnego klienta, jest wypełnienie strony internetowej unikatową i wartościową treścią. Z tego względu działania promocyjne nazywane content marketingiem zyskują coraz większą popularność. Content marketing, czy też marketing treści to strategia marketingowa, która polega właśnie na zamieszczeniu na stronie www oryginalnych treści (contentu). Najczęściej są to atrakcyjne teksty informacyjne i reklamowe, infografiki czy też obrazy i filmy. Ponadto treść umieszczona na stronie jest promowana, by mogła dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

 Content marketing pomaga w budowaniu wizerunku firmy w internecie poprzez opis jej działalności i przedstawienie oferty. Wpływa na Twój wizerunek eksperta, na którego zdaniu można polegać w 100% i warto z nim współpracować. Często marketing treści pomaga również tworzyć trwałe więzi z klientami, którzy chętnie powracają na Twoją stronę.

 I na koniec content marketing to skuteczna strategia nieinwazyjnego reklamowania w internecie. Unikatowa treść strony internetowej podnosi jej popularność oraz pomaga w uzyskaniu wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Co oferujemy w ramach marketingu Treści?

Co oferujemy w ramach marketingu Treści?

- Prowadzenie BLOGA – prowadzimy blogi o różnej tematyce. W tekstach nawiązujemy do oferowanych przez Klienta produktów lub usług. Systematycznie dodajemy nowe artykuły, by strona była boga w treści.
- PORADNIKI – wiele osób szuka odpowiedzi na nurtujące pytania właśnie w internecie. Nasze poradniki tworzone są na bazie często wyszukiwanych haseł, co pomaga trafić w potrzeby odbiorców i wpływa na wzrost popularności strony www.
- ARTYKUŁY sponsorowane – to jeden ze sposobów na subtelną reklamę firmy. Zamieszczamy artykuły sponsorowane w popularnych serwisach, a znajdujący się w tekście link odsyła czytelnika wprost na Twoją stronę internetową.
- OPISY produktów – konkretne i ciekawe opisy produktów są niezbędne dla każdego sklepu internetowego. Jeśli chcesz zależy Ci na efektywnej sprzedaży online, musisz zareklamować swoje produkty poprzez wartościowe opisy ukazujące ich wszelkie zalety.
- Pisanie TEKSTÓW na stronę – niemal na każdej stronie www znajdują się zakładki w stylu „O nas”, „Oferta”, „Produkty”, „Realizacje” itp. Ich treść kształtuje wizerunek firmy, a także pomaga w dalszych działaniach promocyjnych.
- INFOGRAFIKI – łączymy w estetyczny sposób tekst z grafiką. Infografiki pozwalają na przekazanie informacji w skondensowanej formie. Nasze tabele, mapy, wykresy zatrzymują uwagę użytkownika i skłaniają do zapoznania się z ich treścią.
- Wpisy na FORACH INTERNETOWYCH – dodajemy wpisy na forach, prowadząc naturalny dialog z innymi użytkownikami. W ten sposób promujemy ofertę Klienta w internecie, a także pozyskujemy wartościowe linki do strony. 

Do pisania profesjonalnych tekstów wykorzystujemy narzędzia analizy treści oraz skupiamy się na celach biznesowych Klienta. Tworzymy unikatowy, wartościowy i łatwo przyswajalny content dopasowany do konkretnej grupy docelowej.

Nie wiesz czy content marketing jest Ci potrzebny? Zobacz jak wiele ma korzyści:
Klient
To jeszcze nie wszystko! <br> Content marketing wspiera także działania SEO

To jeszcze nie wszystko!
Content marketing wspiera także działania SEO

Content marketing jest nierozerwalnie związany z pozycjonowaniem, ponieważ prowadzi do naturalnego linkowania i pozytywnie wpływa na pozycję strony w Google. Jednak nie tylko linki i unikatowe treści oddziałują na skuteczne pozycjonowanie. Nie należy zapominać o słowach kluczowych, które znajdują się w treści strony www. Z tego względu dobieramy do tekstów frazy zapewniające najlepszą konwersję. Słowa kluczowe najłatwiej zamieścić w tekstach długich, gdzie nie rzucają się w oczy. Według badań teksty o długości od 1800 do 3000 znaków lepiej nadają się także do linkowania.

W marketingu treści skupiamy się na tym, by content zainteresował grupę docelową i wzbudził jej zaufanie. Dbamy o różnorodność treści i bierzemy pod uwagę potrzeby użytkowników. Tymczasem Google ceni najbardziej właśnie oryginalne i wartościowe treści. Roboty wyszukiwarki analizują pod ich kątem wszystkie strony internetowe. Kopiowane, powielające się treści są przez Google karane i strona traci szansę na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

Content marketing doskonale uzupełnia działania SEO. Idzie w parze z pozycjonowaniem, wpływając na wiarygodność strony, pozyskując nowe linki oraz zwiększając ruch i konwersję. Z tego względu tworzone przez nas treści są najczęściej od razu nastawione na pozycjonowanie strony.

Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?