Blogi firmowe

Załóż blog firmowy
Wartościowe treści są kluczem do sukcesu w Google
Blog prywatny, a blog firmowy to coś zupełnie innego. Zazwyczaj blogi kojarzą się z wpisami na temat mody czy osobistymi rozterkami piszących. Blog firmowy to jednak profesjonalne narzędzie SEO, które skutecznie wspiera pozycjonowanie. Treść strony internetowej jest bardzo ważna nie tylko dla użytkowników, którzy będą mogli dokładnie zapoznać się z ofertą, ale również dla działań promocyjnych. Regularnie publikowane wartościowych treści w formie bloga jest pozytywnie odbierane przez Google i wspiera pozycjonowanie.
Blog

Wybierz jedną z najlepszych metod
dostarczenia wartościowych treści na stronę.

Klient
Miejsce dialogu z użytkownikiem

Miejsce dialogu z użytkownikiem

Strona internetowa, na której systematycznie pojawiają się nowe treści, staje się bardziej wiarygodna dla klienta, który zaczyna ją traktować jako źródło informacji na dany temat. Blog jest naturalną metodą wzmacniania więzi z klientem oraz budowania silnego wizerunku marki. Zwiększa przewagę nad konkurencją, ponieważ pozwala prowadzić dialog z użytkownikiem.

Sposób na zyskanie
zaufania Google

Wpisy na blogu muszą być zamieszczane systematycznie. Atrakcyjne treści będą przyciągały użytkowników i generowały ruch na stronie. Na bieżąco aktualizowana strona, z dużą liczbą podstron wypełnionych wartościową treścią, zwiększa także zaufanie wyszukiwarki.

Skuteczne narzędzie SEO

Skuteczne narzędzie SEO

Blog jest także świetnym narzędziem SEO. W tekstach mogą znajdować się słowa kluczowe, dzięki którym strona będzie skuteczniej promowana w wyszukiwarce. Co więcej w kolejnych wpisach można umieszczać linki do konkretnych produktów lub podstron. Ma to wiele zalet – zyskujemy naturalne linki do pozycjonowania strony, a także w nienachalny sposób reklamujemy konkretne produkty lub usługi.

Jak my to robimy?

Jak my to robimy?

Technetium prowadzi blogi firmowe o różnej tematyce. Skupiamy się na unikatowej, inspirującej treści, która przyciąga użytkowników. Nie upychamy na siłę fraz kluczowych, ale w naturalny sposób umieszczamy je w tekstach. Wpisy dodajemy systematycznie, dbamy o ich ciekawą treść i przejrzystą formę. Dzięki temu nasze blogi są atrakcyjne zarówno pod względem wizualnym, jak i merytorycznym.

Korzyści prowadzenia bloga w naszej agencji:
Klient
Masz pytania? Skontaktuj się!
Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?