Artykuły sponsorowane

Nie stój w miejscu, zrób krok na przód!
Masz już stronę internetową?
Teraz musisz pomóc swoim potencjalnym klientom w jej odnalezieniu.
Kolejnym krokiem do osiągnięcia sukcesu w internecie jest promocja w wyszukiwarce Google.
Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany to taki rodzaj artykułu, który pełni role promocyjną – pojawia się w nim nawiązanie do konkretnych produktów, usług czy firmy oraz link do strony www. To jedna z najstarszych form reklamy, która przeżywa obecnie swój renesans. Użytkownicy mają dość nachalnych reklam rzucających się w oczy. Z tego względu to marketing treści staje się coraz bardziej popularny, a wraz z nim zyskują na popularności artykuły sponsorowane. Nie zniechęcają one użytkowników, nie irytują. Nadają się do publikacji na portalach o zasięgu ogólnopolskim, jak i w regionalnych serwisach. 

Ważne, by zaciekawić czytelnika już od pierwszych linijek tekstu

Ważne, by zaciekawić czytelnika już od pierwszych linijek tekstu

Tworząc artykuł sponsorowany należy dostosować jego język do odbiorcy. Artykułem sponsorowanym może być zarówno obszerny raport branżowy, jak i krótki tekst na temat produktów. Ważne, by zaciekawić czytelnika już od pierwszych linijek tekstu i pisać zrozumiałym dla niego językiem. Forma tekstu musi być również dostosowana do miejsca publikacji, by artykuł odpowiednio się prezentował na stronie. Każdy artykuł sponsorowany musi mieć cel, w jakim jest pisany i określoną tematykę. Nie należy się skupiać się w nim tylko i wyłącznie na promocji. Ważny jest również rodzaj narracji w tekście. Narrator może zarówno pełnić role eksperta, jak i jednego z użytkowników, który chce się podzielić swoimi doświadczeniami. .

 

Artykuł sponsorowany a pozycjonowanie

Artykuł sponsorowany a pozycjonowanie

Z czasem artykuł sponsorowany stał się jednym ze skutecznych narzędzi wykorzystywanym w pozycjonowaniu stron www. O pozycji witryny w sieci decydują w dużej mierze obecne na niej treści, jak i odnośniki do niej znajdujące się na innych stronach. Linki wychodzące znajdujące się w artykułach sponsorowanych są w pełni naturalne i rekomendują ją w sciei. Artykuły sponsorowane dbają więc o stabilną pozycję strony w Google.

Artykuł sponsorowany a pozycjonowanie
Masz pytania?
Skontaktuj się!
Poznaj Nas
Nasz Zaspół
Znajdź nas na:
Mateusz Wiktor
180
Zrealizowanych
Projektów
Mateusz Wiktor
Koordynator Pozycjonowania
wyślij zapytanie
Masz Pytania?
Skontaktuj się!

Agencja Interaktywna Technetium
Agencja Interaktywna Argonium

ul. Goździkowa 14a
35-604 Rzeszów
masz pytania?